Inmiddels zijn we op de Maverick RV ranch in Lajitas en kunnen we na een paar dagen uit de lucht te zijn geweest, weer iets plaatsen.
Vanochtend van de Cottonwood campground vertrokken en eerste stop bij Tuff Canyon waar we vanaf de parkeerplaats naar beneden zijn afgedaald en een heel stuk door de (droge) canyon zijn gelopen. Later nog boven een paar viewpoints gezien en dan zie je pas hoe diep de canyon is. Daarna gestopt bij Mule Ears Point en besloten daar een desert walk te gaan doen. Inmiddels was het tegen de middag en al aardig warm, maar af en toe is er een verkoelend briesje, dus hop we gaan ervoor. Heel mooie wandeling dwars door een stuk woestijn. Talloze cactussen, veelal in bloei. Verder weinig wildlife gezien op een roadrunner en wat hagedissen na. De wandeling eindigde voor ons bij een bron, waar dan ook opeens alles groen is en waar ook groene loofbomen groeien. Terugtocht was dezelfde route en bij aankomst bij de camper zagen we dat het 94 Fahrenheit was, plm 34,5 graad Celcius. Langzaam naderen we het einde van onze tocht door Big Bend en we maken nog een laatste stop bij Burro Mesa pooroff, maar hebben geen puf meer om nog meer te lopen. We rijden het park uit en komen in het gehucht Terlingua, waar ook geadverteerd wordt met een goasttown, maar dat mag de naam niet hebben. Een verzameling meuk waar je U tegen zegt en een paar verloren hippies, meer konden wij er niet van maken. Verder naar ons einddoel vandaag dat een paar mijl verder ligt, Lajitas. Dit stipje ligt nog steeds in het grotere Big Bend gebied, maar hier is het State Park i.p.v. National Park. Er is hier een resort met hotel, golfbaan, restaurants, winkeltjes en een RV park waar we voor de nacht gaan staan. Stroom op Troy en dan de airco laten blazen want het is ontzettend warm. De middag verbrengen we aan het zwembad en later doen we een was in de laundry. In het golfresort aan de overkant van de weg eten we een zeer smakelijke maaltijd. We hebben weer verbinding, dus de eerdere blogs uploaden en nu het laatste nieuwe stukje erbij. Morgen gaat het verder door het State Park naar Presidio, een grensplaats, en dan naar de Davis Mountains.
Short english translation
we started off with a beautiful hike down a dry canyon, the Tuff Canyon and thereafter made a stop at mule ears viewpoint where we decided to walk the trail of 4 miles to a spring. Beautiful desert walk, lots of cacti blooming and we spotted another roadrunner and some lizards. Feet were burning once back so we decided to just stop at a few more viewpoints for pictures and then leave Big Bend NP. Through a tiny place called Terlingua to our target for today a few miles down the road, Lajitas. Here we find a golf resort and RV park where we stay for the night. Hooked up the camper and ran the airco since it's extremely hot today. spent the afternoon at the poolside and did some laundry, ate a nice dinner at the adjecent restaurant. Tomorrow we will continue via Presidio at the border into the Davis Mountains.
Vanochtend van de Cottonwood campground vertrokken en eerste stop bij Tuff Canyon waar we vanaf de parkeerplaats naar beneden zijn afgedaald en een heel stuk door de (droge) canyon zijn gelopen. Later nog boven een paar viewpoints gezien en dan zie je pas hoe diep de canyon is. Daarna gestopt bij Mule Ears Point en besloten daar een desert walk te gaan doen. Inmiddels was het tegen de middag en al aardig warm, maar af en toe is er een verkoelend briesje, dus hop we gaan ervoor. Heel mooie wandeling dwars door een stuk woestijn. Talloze cactussen, veelal in bloei. Verder weinig wildlife gezien op een roadrunner en wat hagedissen na. De wandeling eindigde voor ons bij een bron, waar dan ook opeens alles groen is en waar ook groene loofbomen groeien. Terugtocht was dezelfde route en bij aankomst bij de camper zagen we dat het 94 Fahrenheit was, plm 34,5 graad Celcius. Langzaam naderen we het einde van onze tocht door Big Bend en we maken nog een laatste stop bij Burro Mesa pooroff, maar hebben geen puf meer om nog meer te lopen. We rijden het park uit en komen in het gehucht Terlingua, waar ook geadverteerd wordt met een goasttown, maar dat mag de naam niet hebben. Een verzameling meuk waar je U tegen zegt en een paar verloren hippies, meer konden wij er niet van maken. Verder naar ons einddoel vandaag dat een paar mijl verder ligt, Lajitas. Dit stipje ligt nog steeds in het grotere Big Bend gebied, maar hier is het State Park i.p.v. National Park. Er is hier een resort met hotel, golfbaan, restaurants, winkeltjes en een RV park waar we voor de nacht gaan staan. Stroom op Troy en dan de airco laten blazen want het is ontzettend warm. De middag verbrengen we aan het zwembad en later doen we een was in de laundry. In het golfresort aan de overkant van de weg eten we een zeer smakelijke maaltijd. We hebben weer verbinding, dus de eerdere blogs uploaden en nu het laatste nieuwe stukje erbij. Morgen gaat het verder door het State Park naar Presidio, een grensplaats, en dan naar de Davis Mountains.
Short english translation
we started off with a beautiful hike down a dry canyon, the Tuff Canyon and thereafter made a stop at mule ears viewpoint where we decided to walk the trail of 4 miles to a spring. Beautiful desert walk, lots of cacti blooming and we spotted another roadrunner and some lizards. Feet were burning once back so we decided to just stop at a few more viewpoints for pictures and then leave Big Bend NP. Through a tiny place called Terlingua to our target for today a few miles down the road, Lajitas. Here we find a golf resort and RV park where we stay for the night. Hooked up the camper and ran the airco since it's extremely hot today. spent the afternoon at the poolside and did some laundry, ate a nice dinner at the adjecent restaurant. Tomorrow we will continue via Presidio at the border into the Davis Mountains.
on the road in Big Bend
Tuff Canyon
Mule Ears Point
the trail
wrecked my shoes..
poolside Lajitas
Maverick Ranch RV
Leuk weer een update! Prachtige foto's :)
BeantwoordenVerwijderenEn natuurlijk een feest der herkenning.
Veel plezier verder.
Gr. Elly